Kurumsal

Hakkımızda

Eviniz için hayalini kurduğunuz tasarımları ve teknolojik yenilikleri mimarlık alanında uygulayan firmamız 2016 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu güne kadar kaliteyi benimseyen yapısı ile faaliyetlerini sürdüren şirketimiz gün geçtikçe müşteri memnuniyetiyle daha da büyümektedir.

Tadilat, dekorasyon ve ev bakım konularında ihtiyaca en uygun çözümler sunan kuruluşumuz Adana merkez, Seyhan ve Adana’nın tüm ilçeleri için hizmet vermektedir. Bir evin ya da bir iş yerinin sadece istenilen noktalarına ya da tamamına yönelik hizmet sunabiliyoruz. Eksik kalan noktaları çözüme kavuşturmakla birlikte, genel tadilat hizmetlerimiz ile anahtar teslim ev ve iş yeri hizmetlerimiz ile faaliyetlerimizi en iyi şekilde sürdürüyoruz. Makul fiyatlı hizmetler için doğru yerde olduğunuza emin olabilir, detaylar ve sunmuş olduğumuz hizmetler için bizlere ulaşabilirsiniz.

Banyo, mutfak, iç tesisat, iç dekorasyon, genel ve kısmi tesisat, bakım ve benzeri tüm alanlar için iletişime geçebilirsiniz. Örneğin banyo fayanslarınız eskidi mi? Derzleriniz sarardı, fayanslarınız soldu mu? Klozet, duşakabin gibi ürünleriniz eskidi mi? O halde banyo tadilatı için iletişime geçebilirsiniz. Veya mutfağınızdan artık memnun değil misiniz? Mutfağınızı yenilemek mi istiyorsunuz? Bu durumda ise Adana mutfak tadilatı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal anlamda profesyonel tüm çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

İlkelerimiz

Tecrübemizi en iyi şekilde sizlere yansıtmak. Bütçenizi idareli kullanarak tadilat, bakım, onarım hizmetlerini en iyi şekilde sunmak. Gelecekte sizleri en iyi şekilde memnun edecek çözümler üretmek.

%100 Müşteri memnuniyeti
Makul fiyat seçenekleri.
Anında teknik destek hizmeti.
Hayalini kurduğunuz tasarım ve dekorasyonlar.
Profesyonel çözümler.

Adana'da Birinci sınıf işçilik
Güçlü tedarikçi ve çözüm ortakları.
Zamanında teslim, en iyi fiyat garantisi.
A’dan Z’ye komple tadilat işleri.
Konusunda uzman inşaat mühendisleri.

Başa dön
Ücretsiz Keşif
Merhaba Size Nasıl Yardımdı Olabiliriz?
Binanızın anahtar teslim tadilat onarım işleri, mantolama, iç ve dış cephe sıva, alçı, yalıtım ve her türlü ince inşaat işlerinizi “Hallaç Yapı” güvencesiyle kaliteli işçilik, hızlı hizmet ve en uygun fiyatla yapıyoruz.