A dan Z ye Komple Tadilat

Evinizde dekorasyon ve tadilata karar mı verdiniz o zaman evvela,

1) Hayallerinizdeki isteklerinizi netleştirin ve listeleyin.

Bunu yaparken önceliğiniz, ESTETİK mi Yoksa KONFOR ve RAHATLIK mı, buna öncelikli olarak . Sizin için önemli olan misafirlerinize görsel bir sunum yapacak bir ev mi yaratmak, veya onlarla birlikte ya da ailenizle beraber keyifli zaman geçirdiğiniz, ihtiyacınıza göre rahat ve kullanışlı bir mutfakta yemekler yapıp yiyip içtiğiniz, rahat ve kullanışlı mobilyalarda TV izleyip müzik dinlediğiniz, keyifle kitaplar okuduğunuz, rahat ve kullanışlı bir banyoda günün yorgunluğunu atarak ertesi güne dinç ve huzur içinde hazırlanacağınız bir ev mi yaratmak.

2) Bunun için ayırabileceğiniz Bütçenize karar verin.

3) Bütçenizin hayal ettiklerinize yetmemesi durumunda nelerden vazgeçebileceğinizi ya da bütçenize ilave edip edemeyeceğinizi belirleyin.

Dikkat etmeniz gerekli olan, hayallerinize bütçenizin yetip yetmeyeceğini doğru tespit etmenizdir. Kalitesiz, ucuz malzeme ve kalitesiz, ucuz işçilik ile hayallerinize ulaşabilirsiniz. Ama bunların ömürlerinin kısa olacağını, dolayısı ile da size daha pahalıya mal olacağını unutmayın. Bizim arzumuz bütçenize uygun nitelikli malzeme ve işçilik ile sizi hayallerinize kavuşturmaktır. Ama bir görevimizde bütçenizle hayallerinize, kaliteden taviz vermeden ulaşamayacağınız kısımlar oluşacaksa sizi doğru ve zamanında bilgilendirmek olacaktır.

Tadilat konusunda Adana banyo tadilatı ve Adana mutfak tadilatı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte genel olarak Adana ev tadilat konusunda da hizmet alabilirsiniz.

Şimdi yapacağınız tek şey kaldı. Bizi aramanız çünkü sizi hayallerinize ulaştıracak en iyi ekiplerden biriside Bizim ekiplerimizdir.
Bize ulaşmanızı müteakip aşağıda belirtilen şekilde uygulamalarımız devam edecektir.

• Talebiniz üzerine görüşme için randevu tarihi ve saatine beraber karar verilecek,

• Görüşmede taleplerinizin tespiti, bu talepler çerçevesinde evinizde yapacağımız incelemelere göre tavsiye ve görüşlerimizin aktarılması ve yapılacaklar için ön mutabakat sağlanması,

• Ön mutabakat sonucuna göre:

• 3 boyutlu projelerin tarafımızca hazırlanması,

• Proje üstünde görüşme yapılarak, var ise tavsiyeleriniz ve istekleriniz kapsamında değişikliklerin yapılması ve proje üstünde mutabakat sağlanması,

• Yapılacak iş listesinin hazırlanması.

• Malzeme marka, cins ve kalitelerinin tespit edilmesi,

• Bu bilgiler kapsamında keşif ve metraj çalışmalarının yapılarak teklifimizin tarafınıza sunulması.

• Teklifimiz üstünde nihai görüşmenin yapılarak son karaların verilmesi ve onayınıza takiben gerekli çalışmalara başlanması.

Başa dön
Ücretsiz Keşif
Merhaba Size Nasıl Yardımdı Olabiliriz?
Binanızın anahtar teslim tadilat onarım işleri, mantolama, iç ve dış cephe sıva, alçı, yalıtım ve her türlü ince inşaat işlerinizi “Hallaç Yapı” güvencesiyle kaliteli işçilik, hızlı hizmet ve en uygun fiyatla yapıyoruz.