Anahtar Teslim İç Dekorasyon Ve Tadilat

Anahtar Teslim İç Dekorasyon Ve Tadilat

Anahtar teslim iç dekorasyon ve tadilat hizmetlerimizden Adana’da yararlanabilmek için hoş geldiniz. Evinizde dekorasyon ve tadilata karar mı verdiniz o zaman öncelikli olarak;

1) İç dekorasyon ve tadilat konularındaki isteklerinizi netleştirin.

Bunu yaparken önceliğinizi belirleyin. İç dekorasyon ve tadilat konularında neler istiyorsunuz?. Sizin için önemli olan misafirlerinize görsel bir sunum yapacak bir ev mi yaratmak, veya onlarla birlikte ya da ailenizle beraber keyifli zaman geçirdiğiniz, ihtiyacınıza göre rahat ve kullanışlı bir mutfakta yemekler yapıp yiyip içtiğiniz, rahat ve kullanışlı mobilyalarda TV izleyip müzik dinlediğiniz, keyifle kitaplar okuduğunuz, rahat ve kullanışlı bir banyoda günün yorgunluğunu atarak ertesi güne dinç ve huzur içinde başlayacağınız bir ev mi yaratmak.

Anahtar Teslim İç Dekorasyon Ve Tadilat

Anahtar Teslim İç Dekorasyon ve Tadilat

Bu konuda bütçe belirlenmesi son derece önemlidir. Bütçe, ortaya çıkabilecek görünümün çok modern, iyi ya da normal bir şekilde olmasını ifade eder.

2) Bütçenizi ve bütçeniz ile olabilecekleri belirleyin.

3) Bütçenizin hayal ettiklerinize yetmemesi durumunda nelerden vazgeçebileceğinizi ya da bütçenize ilave edip edemeyeceğinizi kesin olarak netleştirin.

Dikkat etmeniz gerekli olan, hayallerinize bütçenizin yetip yetmeyeceğini doğru tespit etmenizdir. Kalitesiz, ucuz malzeme ve kalitesiz, ucuz işçilik ile hayallerinize ulaşabilirsiniz. Ama bunların ömürlerinin kısa olacağını, dolayısı ile da size daha pahalıya mal olacağını unutmayın. Bizim arzumuz bütçenize uygun nitelikli malzeme ve işçilik ile sizi hayallerinize kavuşturmaktır. Ama bir görevimizde bütçenizle hayallerinize, kaliteden taviz vermeden ulaşamayacağınız kısımlar oluşacaksa sizi doğru ve zamanında bilgilendirmek olacaktır.

Şimdi yapacağınız tek şey kaldı. Bizi aramanız çünkü sizi hayallerinize ulaştıracak en iyi ekiplerden biriside Bizim ekiplerimizdir. 

Bize ulaşmanızı müteakip aşağıda belirtilen şekilde uygulamalarımız devam edecektir.

• Talebiniz üzerine görüşme için randevu tarihi ve saatine beraber karar verilecek.

• Görüşmede taleplerinizin tespiti, bu talepler çerçevesinde evinizde yapacağımız incelemelere göre tavsiye ve görüşlerimizin aktarılması ve yapılacaklar için ön mutabakat sağlanması,

• Ön mutabakat sonucuna göre ise:

• 3 boyutlu projelerin tarafımızca hazırlanması,

• Proje üstünde görüşme yapılarak şayet var ise tavsiyeleriniz ve istekleriniz kapsamında değişikliklerin yapılması ve proje üstünde mutabakat sağlanması,

• Yapılacak iş listesinin hazırlanması.

• Malzeme marka, cins ve kalitelerinin tespit edilmesi.

• Bu bilgiler kapsamında keşif ve metraj çalışmalarının yapılarak teklifimizin tarafınıza sunulması.

• Teklifimiz üstünde nihai görüşmenin yapılarak son karaların verilmesi ve onayınıza takiben gerekli çalışmalara başlanması.

Hallaç yapı tadilat olarak Adana anahtar teslim ev hizmetlerimiz ile dilediğiniz her zaman yanınızdayız. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmemiz için hangi konuda hizmet almak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Başa dön
Ücretsiz Keşif
Merhaba Size Nasıl Yardımdı Olabiliriz?
Binanızın anahtar teslim tadilat onarım işleri, mantolama, iç ve dış cephe sıva, alçı, yalıtım ve her türlü ince inşaat işlerinizi “Hallaç Yapı” güvencesiyle kaliteli işçilik, hızlı hizmet ve en uygun fiyatla yapıyoruz.